Nasza nowa inwestycja:
Osiedle domów Błękitny Wawer
sprawdź wolne domy

Co nas wyróżnia

Lokalizacja
 

Nasze osiedle jest położone w centrum Józefowa. W przeciągu kilku minut pieszo można dotrzeć do wielu sklepów, drogerii, apteki, stacji SKM, przychodni i innych punktów użyteczności publicznej.

Energooszczędność

Na naszym osiedlu pomyśleliśmy o rozwiązaniach energooszczędnych.
Ściany konstrukcyjne o grubości 18,8 cm wykonane są z bloczków ceramicznych Porotherm. Strop jest lany, między kondygnacjami monolityczny żelbetowy, a stropodach wentylowany, docieplony 30 - centymetrową warstwą wełny mineralnej. Ściany są docieplone styropianem o grubości 20 cm. W domach zainstalowane zostały wysokiej klasy energooszczędne, gazowe piece grzewcze dwufunkcyjne, sterowane automatycznie oraz energooszczędne grzejniki płytowe o wysokiej skuteczności ogrzewania.

Osiedle ogrodzone
 

Aby zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa, osiedle zostało ogrodzone. Przy dwóch elektrycznych bramach wjazdowych, sterowanych pilotem, znajdują się panele zewnętrzne, a w każdym domu domofon.

Dużo terenów zielonych
 

Aby mieszkało się Państwu przyjemnie w otoczeniu zieleni przez cały rok, pozostawiliśmy na działkach jak najwięcej drzew. Wśród pięknego drzewostanu są głównie wysokie sosny, ale również dęby i klony.

Własny ogród
 

Dla Państwa wygody każdą działkę po zakończeniu budowy uprzątniemy z gruzu i  nawieziemy kilkucentymetrową warstwą ziemi, aby mogli Państwo urządzić swój wymarzony ogród.

Modułowość
 

Konstrukcja domów daje możliwość zmian w aranżacji ścian działowych na etapie budowy.

Dwa typy domów wewnątrz
angielski i klasyczny

Aby dać Państwu możliwość wyboru, zaprojektowaliśmy dwa typy domów wewnątrz, umownie nazwanych "angielskim" i "klasycznym".
W ośmiu domach w typie "angielskim" schody na piętro zaczynają się już z holu, dzięki czemu salon jest obszerniejszy. W pozostałych dwunastu domach w typie "klasycznym" schody na piętro wiodą z salonu i dzięki temu można go oddzielić od holu drzwiami.

Ogrzewanie podłogowe
 

W cenie domu jest ogrzewanie podłogowe w  holu, kuchni i łazience.

Fotowoltaika
 


Każdy z domów wyposażyliśmy w przewody elektryczne (prowadzone z rozdzielni elektrycznej budynku na dach) umożliwiające podłączenie paneli fotowoltaicznych dla potrzeb zasilania domu.

Sprzedajemy bez pośredników!

Biuro sprzedaży:
Józefów, ul. Wiślana, róg ul. Błękitnej
tel. 535 160 028